«ЕФОРТ» — політика конфіденційності

Політика Ефорт щодо конфіденційності та захисту персональних даних.

Дякуємо вам за відвідування цього веб-сайту. Сподіваємося, вам подобається дізнаватися більше про «Ефорт» і нашу продукцію.

Компанія Ефорт«» (далі Ефорт, компанія Ефорт, компанія) відповідально ставиться до дотримання права кожного відвідувача наших веб-сайтів на конфіденційність персональних даних і вживає заходи із захисту будь-якої інформації, яку ви надаєте нам.

У цьому документі викладається політика міжнародної групи компаній Ефорт(далі — «Група Ефорт») в області дотримання конфіденційності, а також детально роз'яснюється використовуваний порядок збирання та обробки персональних даних із використанням мережі Інтернет та і інших електронних мереж зв’язку.

1. Збирання яких персональних даних здійснюється компанією Ефорт через даний веб-сайт і яким чином?

Ми здійснюємо збирання лише тієї персональної інформації, яку споживач надає нам добровільно чи у випадку коли така інформація потрібна для надання (покращення) наших послуг споживачу. Ми збираємо як основні персональні данні, такі як ім’я, прізвище, по батькові, адреса та електронна адреса, так і вторинні (технічні) дані – файли cookies, інформація про з’єднання і системна інформація.

Ви можете надавати нам свою адресу електронної пошти, ім'я, номер телефону та інші дані, для отримання від нас інформації відносно продуктів Ефорт, участі в наших конкурсах або опитуваннях, або ж з метою своєчасного отримання новин про розробки Ефорт у яких ви зацікавлені.

1. Як Ефорт забезпечує конфіденційність і захист ваших персональних даних?

Ваші персональні дані використовуються тільки з тією метою, з якою ви надаєте їх Ефорт. Ця інформація також використовується для адміністрування, підтримки та організації зворотного зв'язку про рівень наших послуг, а також для запобігання порушенням конфіденційності, правових норм або умов договорів.

Форма замовлення

Бажаєте замовити послугу? Або якщо у Вас з'явились запитання і Вам необхідна консультація спеціаліста, ми з радістю її надамо!

Ваша заявка прийнята! Найближчим часом наш консультант зв'яжеться з Вами. Дякуємо за Ваш вибір!