Типи охоронних сигналізацій

Типи охоронних сигналізацій

Технології настільки швидко ідуть вперед, що дозволяють ставити ставки не тільки на гарантовану безпеку і спокій, а й на естетику, комфорт і зручність

Саме тому ми пропонуємо Вам зробити вибір між провідною та безпровідною системами безпеки. Обидва типи виконують свою основну функцію: при спрацюванні на об’єкт порушення, до центрального пункту охорони надходить сигнал, з детальною інформацією, який саме датчик спрацював ( розбите вікно, відчинене вікно, двері чи гаражні ворота, кімнатний датчик руху), і з якої сторони дому, що дає змогу виїздній бригаді до 10 хвилин справитися зі зловмисниками, не залишаючи шансу втечі.

Роблячи ставку на провідний варіант, Ви забезпечуєтеся надійним , довговічним обладнанням, без потреб техобслуговування, з чітким сигналом на будь-якій відстані. Та залежність від електричної мережі робить його складнішим в монтажі, так-як змушує встановити провідний кабель в максимально правильному положенні, що не завжди вписується в інтер’єр приміщення.

Для об’єктів з вже завершеним ремонтом пропонуємо беззаперечну альтернативу – безпровідну сигналізацію. Яка недарма зайняла передове місце серед замовників, адже має значний ряд переваг: надійність, зручність при встановленні (датчики закріплюються швидко, без змін в інтер’єрі і можливості перемонтажу), мобільність, енергонезалежність. Що незначно, але дещо збільшує витрати на її встановлення.

Форма замовлення

Бажаєте замовити послугу? Або якщо у Вас з'явились запитання і Вам необхідна консультація спеціаліста, ми з радістю її надамо!

Ваша заявка прийнята! Найближчим часом наш консультант зв'яжеться з Вами. Дякуємо за Ваш вибір!