Охоронний супровід -  ФЕСТИВАЛЮ ІНДУСТРІІ КРАСИ

Охоронний супровід - ФЕСТИВАЛЮ ІНДУСТРІІ КРАСИ "ДЗЕРКАЛО МОДИ - ЛЬВІВ-2018"

Вже який рік поспіль, фестиваль організовується на території більше 3000 кв. м. та необмеженою кількістю відвідувачів.

Неодноразова допомога в стеженні за порядком та безпекою учасників та гостей фестивалю – дає нам однозначно найвищу оцінку серед колег-конкурентів, та підкреслює високий професійний рівень і відданість своїй праці.

Організатор Фестивалю - Експо-центр “Метеор” (м.Дніпропетровськ, www.expometeor.com). На протязі трьох днів роботи Фестивалю  більш ніж 100 компаній з різних куточків України демонстрували останні досягнення і сучасні тенденції beauty-індустрії, нові торговельні марки та бренди.На Фестивалі були організовані семінари, майстер-класи, які проводилися з урахуванням найактуальніших тематик, світових вимог і стандартів, із застосуванням інноваційних технологій за наступними напрямками: перукарське мистецтво, нігтьова естетика, макіяж, менеджмент (для керівників підприємств індустрії краси).

В рамках Фестивалю “Дзеркало моди ″ відбувся Відкритий  відбірковий тур Чемпіонату України  з перукарського мистецтва, макіяжу, нігтьової естетики, нарощування та декорування вій “Чемпіонат Заходу “Золотий Лев”. Відкритий Чемпіонат Західної України з масажу.

Фестиваль проходив у Виставковому комплексі “Південний - EXPO” (м.Львів, вул.Щирецька, 36).

Форма замовлення

Бажаєте замовити послугу? Або якщо у Вас з'явились запитання і Вам необхідна консультація спеціаліста, ми з радістю її надамо!

Ваша заявка прийнята! Найближчим часом наш консультант зв'яжеться з Вами. Дякуємо за Ваш вибір!